Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 821146 Gear Reducer Brack
Item:
#1278641
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 821146 |
| Manufacturer Part # | 821146 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 821146 Gear Reducer Brack