Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 825168-00030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 825168-00030 Rack Mm4
Item:
#1207068
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 825168-00030 |
| Manufacturer Part # | 825168-00030 |
| Height | 1" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 43" |
| Weight | 11.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 825168-00030 Rack Mm4

