Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 840339-00011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 840339-00011 Spring Rh Lid Tor
Item:
#1206975
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 840339-00011 |
| Manufacturer Part # | 840339-00011 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 840339-00011 Spring Rh Lid Tor

