Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 843802
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 843802 Solenoid Valve 1/8" 240v Nc
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 843802 |
| Manufacturer Part # | 843802 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 843802 Water Solenoid Valve N.c. 240v 1/8" Fpt, Square Body 1" Wide Wire Leads, Vulcan Steamer Vsx 3 4 5

