$604.27
$711.15
Compare Price
You save
$106.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 844367-64
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 844367-64 Hi Limit Cat# 3002 000
Item:
#1151427
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 844367-64 |
| Manufacturer Part # | 844367-64 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 844367-64 Hi Limit Cat# 3002 000
$604.27
$711.15
You save
$106.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 844367-64 Hi Limit Cat# 3002 000
