Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 845188-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 845188-2 Fuse 5a 250v
Item:
#1207053
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 845188-2 |
| Manufacturer Part # | 845188-2 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 845188-2 Fuse 5a 250v
$3.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 845188-2 Fuse 5a 250v