$94.47
$119.11
Compare Price
You save
$24.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 851800-242
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 851800-242 Drawer Slide 20"
Item:
#1137586
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 851800-242 |
| Manufacturer Part # | 851800-242 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 20" |
| Weight | 4.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 851800-242 Drawer Slide 20"
$94.47
$119.11
You save
$24.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 851800-242 Drawer Slide 20"


