Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 851800-31
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 851800-31 Knob
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 851800-31 |
| Manufacturer Part # | 851800-31 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 851800-31 Indicator Knob 1-1/2" Dia With 1/4" Round Hole, 2ea Set Screws 3 & 6, Wittco Model 1300 For T Stat And Timer.

