$1,054.22
$1,329.29
Compare Price
You save
$275.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 853196 Temperature Control
Item:
#1150439
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 853196 |
| Manufacturer Part # | 853196 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 853196 Temperature Control
$1,054.22
$1,329.29
You save
$275.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 853196 Temperature Control

