Vulcan SX60-10BN-QS-PLATINUM (Quick Ship) SX Series Restaurant Range Natural Gas
Vulcan  |  MFG #: SX60-10BN-QS-PLATINUM  |  Item #: 1386518
Item: #1386518
5+ bought in past months
Technical details
Manufacturer Vulcan
Model Number SX60-10BN-QS-PLATINUM
Manufacturer Part # SX60-10BN-QS-PLATINUM
Base (2) Standard Ovens
Top (10) Open Burners
Vent Backriser With Hi-shelf
Exterior Finish Stainless Steel Front & Sides
Height 58"
Width 60"
Depth 32"