$138.41
$162.88
Compare Price
You save
$24.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2Q305099
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2Q305099 Glass Globe Vcs Hood
Item:
#1268054
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2Q305099 |
| Manufacturer Part # | 2Q305099 |
| Height | 4.9" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2Q305099 Glass Globe Vcs Hood
$138.41
$162.88
You save
$24.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2Q305099 Glass Globe Vcs Hood
