$34.93
$41.10
Compare Price
You save
$6.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-30335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2R-30335 Handle Spring Plated
Item:
#1268055
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R-30335 |
| Manufacturer Part # | 2R-30335 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2R-30335 Handle Spring Plated
$34.93
$41.10
You save
$6.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R-30335 Handle Spring Plated

