$18.95
$22.30
Compare Price
You save
$3.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2R-38668 Handle Grease Drwr Gridd L
Item:
#1267955
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R-38668 |
| Manufacturer Part # | 2R-38668 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2R-38668 Handle Grease Drwr Gridd L
$18.95
$22.30
You save
$3.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R-38668 Handle Grease Drwr Gridd L