$21.46
$25.27
Compare Price
You save
$3.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R300356
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2R300356 Knob 150 550 Deg F Jg246 U
Item:
#1267781
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R300356 |
| Manufacturer Part # | 2R300356 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2R300356 Knob 150 550 Deg F Jg246 U
$21.46
$25.27
You save
$3.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R300356 Knob 150 550 Deg F Jg246 U
