$15.38
$18.09
Compare Price
You save
$2.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2R46164 Knob Thermo Jg246eu
Item:
#1267903
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R46164 |
| Manufacturer Part # | 2R46164 |
| Height | 1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2R46164 Knob Thermo Jg246eu
$15.38
$18.09
You save
$2.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R46164 Knob Thermo Jg246eu
