$155.55
$183.06
Compare Price
You save
$27.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T304944
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2T304944 Thermo 130f Sealed Hrcp
Item:
#1267491
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T304944 |
| Manufacturer Part # | 2T304944 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2T304944 Thermo 130f Sealed Hrcp
$155.55
$183.06
You save
$27.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T304944 Thermo 130f Sealed Hrcp
