$86.23
$138.38
Compare Price
You save
$52.15
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2T41740 Thermostat
Item:
#1201352
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T41740 |
| Manufacturer Part # | 2T41740 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Wells 2T41740 Thermostat
$86.23
$138.38
You save
$52.15
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T41740 Thermostat
