$709.04
$834.45
Compare Price
You save
$125.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V-301966
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 2V-301966 Valve Gas Wg2424 3048
Item:
#1267826
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2V-301966 |
| Manufacturer Part # | 2V-301966 |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 2V-301966 Valve Gas Wg2424 3048
$709.04
$834.45
You save
$125.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2V-301966 Valve Gas Wg2424 3048