$52.78
$58.22
Compare Price
You save
$5.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells 53962 Slide Drwr Blank Formed
Item:
#1192741
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 53962 |
| Manufacturer Part # | 53962 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wells 53962 Slide Drwr Blank Formed
$52.78
$58.22
You save
$5.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 53962 Slide Drwr Blank Formed



