Free Shipping
Free Shipping
$3,097.93
$3,418.00
Compare Price
You save
$320.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5P-HT227
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 5P-HT227 Fabricated Warmer 208/240v
Item:
#1533788
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 5P-HT227 |
| Manufacturer Part # | 5P-HT227 |
| Height | 22" |
| Width | 41" |
| Depth | 41" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells 5P-HT227 Fabricated Warmer 208/240v
$3,097.93
$3,418.00
You save
$320.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 5P-HT227 Fabricated Warmer 208/240v