Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 66514
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 66514 Sensor
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 66514 |
| Manufacturer Part # | 66514 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 66514 Sensor Probe Autofill, Wells Warmer Bmw-206ulrtd/af Bmw-206ulstd/af Hsw6daf, Ht-200 Ht-200af Ht-227 Ht-227af Ht-300 Ht-300af, Ht-327 Ht-327af Ht-400 Ht-400af Ht-427 Ht-427af, Ht-500 Ht-500af Ht-527 Ht-527af Mod-100 Mod-100t, Mod-100td Mod-100td/af Mod-127 Mod-127td/af Mod-200, Mod-200tdm Mod-200tdm/af Mod-200tdmn/af Mod-227, Mod-227tdm/af Mod-300 Mod-300tdm/af Mod-300tdmn/af, Mod-327 Mod-327tdm/af Mod-400 Mod-427 Mod-427tdm/af, Mod-500 Mod-500tdm/af Mod-527 Mod-527tdm/af Mod-600

