Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 8600-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells 8600-12 Washer Flat Hd8799 Hd8802
Item:
#1178854
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 8600-12 |
| Manufacturer Part # | 8600-12 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 8600-12 Weight .005 Lb
