$39.93
$44.05
Compare Price
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells B8-30445
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells B8-30445 Plate Element Clamp Bo Ttom
Item:
#1843390
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | B8-30445 |
| Manufacturer Part # | B8-30445 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells B8-30445 Plate Element Clamp Bo Ttom
$39.93
$44.05
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells B8-30445 Plate Element Clamp Bo Ttom