Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg B835552
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells B835552 Conduit Solid Ls
Item:
#1266099
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | B835552 |
| Manufacturer Part # | B835552 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells B835552 Conduit Solid Ls