Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells B844201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells B844201 Sleeving 8.5in Bwb 1p
Item:
#1267602
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | B844201 |
| Manufacturer Part # | B844201 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells B844201 Sleeving 8.5in Bwb 1p