$64.39
$71.04
Compare Price
You save
$6.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield C8-43194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells C8-43194 Slide Drwr Lf Rw
Item:
#1192677
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | C8-43194 |
| Manufacturer Part # | C8-43194 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells C8-43194 Slide Drwr Lf Rw
$64.39
$71.04
You save
$6.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells C8-43194 Slide Drwr Lf Rw
