$83.25
$97.97
Compare Price
You save
$14.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells C8Z12391 Control Panel Upper
Item:
#1267389
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | C8Z12391 |
| Manufacturer Part # | C8Z12391 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells C8Z12391 Control Panel Upper
$83.25
$97.97
You save
$14.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells C8Z12391 Control Panel Upper