$14.84
$17.46
Compare Price
You save
$2.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D774303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells D774303 Brkt Satellite Retainer
Item:
#1267319
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | D774303 |
| Manufacturer Part # | D774303 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells D774303 Brkt Satellite Retainer
$14.84
$17.46
You save
$2.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells D774303 Brkt Satellite Retainer