$5.43
$6.38
Compare Price
You save
$0.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D8-30291
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells D8-30291 Clamp Bulb Thermo Hd121
Item:
#1267571
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | D8-30291 |
| Manufacturer Part # | D8-30291 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells D8-30291 Clamp Bulb Thermo Hd121
$5.43
$6.38
You save
$0.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells D8-30291 Clamp Bulb Thermo Hd121