$60.12
$66.34
Compare Price
You save
$6.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D8-WL0339
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells D8-WL0339 Cord Set Assy 5 15p 120v
Item:
#1196901
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | D8-WL0339 |
| Manufacturer Part # | D8-WL0339 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wells D8-WL0339 Cord Set Assy 5 15p 120v
$60.12
$66.34
You save
$6.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells D8-WL0339 Cord Set Assy 5 15p 120v

