$397.20
$467.45
Compare Price
You save
$70.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D8WL0052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells D8WL0052 Base Tmpt
Item:
#1266928
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | D8WL0052 |
| Manufacturer Part # | D8WL0052 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.9 lbs |
| Weight | 7.9 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells D8WL0052 Base Tmpt
$397.20
$467.45
You save
$70.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells D8WL0052 Base Tmpt