Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield DD-43929
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells DD-43929 Transfrmer 240 16v M4200
Item:
#1192678
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | DD-43929 |
| Manufacturer Part # | DD-43929 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells DD-43929 Transfrmer 240 16v M4200

