$308.44
$362.99
Compare Price
You save
$54.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg E7-34421
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells E7-34421 Cover Pot F Series Pot
Item:
#1267766
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E7-34421 |
| Manufacturer Part # | E7-34421 |
| Height | 2.7" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells E7-34421 Cover Pot F Series Pot
$308.44
$362.99
You save
$54.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells E7-34421 Cover Pot F Series Pot