Free Shipping
Free Shipping
$1,372.95
$1,615.78
Compare Price
You save
$242.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg E7300009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells E7300009 Elem Assy208v8.5kw/wfae
Item:
#1268541
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E7300009 |
| Manufacturer Part # | E7300009 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells E7300009 Elem Assy208v8.5kw/wfae
$1,372.95
$1,615.78
You save
$242.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells E7300009 Elem Assy208v8.5kw/wfae

