$106.35
$125.16
Compare Price
You save
$18.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells E738717 Channel Elem Floor Fryer
Item:
#1267205
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E738717 |
| Manufacturer Part # | E738717 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells E738717 Channel Elem Floor Fryer
$106.35
$125.16
You save
$18.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells E738717 Channel Elem Floor Fryer