$622.44
$732.53
Compare Price
You save
$110.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg E7WL0034
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells E7WL0034 Lift Cradle
Item:
#1267833
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E7WL0034 |
| Manufacturer Part # | E7WL0034 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells E7WL0034 Lift Cradle
$622.44
$732.53
You save
$110.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells E7WL0034 Lift Cradle