$160.89
$189.34
Compare Price
You save
$28.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells E7Z13865
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells E7Z13865 Box Control Pnl F686 886
Item:
#1267723
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E7Z13865 |
| Manufacturer Part # | E7Z13865 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells E7Z13865 Box Control Pnl F686 886
$160.89
$189.34
You save
$28.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells E7Z13865 Box Control Pnl F686 886