$40.41
$47.56
Compare Price
You save
$7.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F6-305523
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells F6-305523 Plate Adapter Biscuit Ba K
Item:
#1267749
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F6-305523 |
| Manufacturer Part # | F6-305523 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells F6-305523 Plate Adapter Biscuit Ba K
$40.41
$47.56
You save
$7.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells F6-305523 Plate Adapter Biscuit Ba K