$61.91
$72.86
Compare Price
You save
$10.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells F6-46313 Gasket Door Side M4200
Item:
#1267411
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F6-46313 |
| Manufacturer Part # | F6-46313 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells F6-46313 Gasket Door Side M4200
$61.91
$72.86
You save
$10.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells F6-46313 Gasket Door Side M4200

