$715.46
$842.01
Compare Price
You save
$126.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F643804
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells F643804 Trim Fr Lower M4200
Item:
#1267565
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F643804 |
| Manufacturer Part # | F643804 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells F643804 Trim Fr Lower M4200
$715.46
$842.01
You save
$126.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells F643804 Trim Fr Lower M4200