$10.43
$12.28
Compare Price
You save
$1.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F645668
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells F645668 Brkt Mtg Snapdisc
Item:
#1267785
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F645668 |
| Manufacturer Part # | F645668 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells F645668 Brkt Mtg Snapdisc
$10.43
$12.28
You save
$1.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells F645668 Brkt Mtg Snapdisc