$20.21
$23.77
Compare Price
You save
$3.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells G7-31969 Clamp Elem End Small Gri D
Item:
#1267595
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | G7-31969 |
| Manufacturer Part # | G7-31969 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells G7-31969 Clamp Elem End Small Gri D
$20.21
$23.77
You save
$3.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells G7-31969 Clamp Elem End Small Gri D

