$32.15
$37.82
Compare Price
You save
$5.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg G7-45400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells G7-45400 Deflector Heat Upr Wg243 6
Item:
#1266106
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | G7-45400 |
| Manufacturer Part # | G7-45400 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells G7-45400 Deflector Heat Upr Wg243 6
$32.15
$37.82
You save
$5.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells G7-45400 Deflector Heat Upr Wg243 6