$74.21
$87.34
Compare Price
You save
$13.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells G740351 Wellslok Gridl 26 3/4
Item:
#1268443
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | G740351 |
| Manufacturer Part # | G740351 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Weight | 0.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells G740351 Wellslok Gridl 26 3/4
$74.21
$87.34
You save
$13.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells G740351 Wellslok Gridl 26 3/4