$542.21
$638.11
Compare Price
You save
$95.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg I7301102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells I7301102 Top Assy Hc 2256
Item:
#1267856
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | I7301102 |
| Manufacturer Part # | I7301102 |
| Height | 1.75" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells I7301102 Top Assy Hc 2256
$542.21
$638.11
You save
$95.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells I7301102 Top Assy Hc 2256