$16.06
$18.91
Compare Price
You save
$2.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg I7306335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells I7306335 Bracket Pilot H2412g Lav I
Item:
#1267313
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | I7306335 |
| Manufacturer Part # | I7306335 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells I7306335 Bracket Pilot H2412g Lav I
$16.06
$18.91
You save
$2.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells I7306335 Bracket Pilot H2412g Lav I