$6.24
$7.33
Compare Price
You save
$1.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg I7306616
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells I7306616 Clip Element Hotplates
Item:
#1267862
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | I7306616 |
| Manufacturer Part # | I7306616 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells I7306616 Clip Element Hotplates
$6.24
$7.33
You save
$1.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells I7306616 Clip Element Hotplates