Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg I735031
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells I735031 Clamp Elem H70 Etc
Item:
#1267107
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | I735031 |
| Manufacturer Part # | I735031 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells I735031 Clamp Elem H70 Etc