$10.73
$12.63
Compare Price
You save
$1.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3-302750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells M3-302750 Tubing .18id X 5.5lg Clr
Item:
#1267472
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | M3-302750 |
| Manufacturer Part # | M3-302750 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells M3-302750 Tubing .18id X 5.5lg Clr
$10.73
$12.63
You save
$1.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells M3-302750 Tubing .18id X 5.5lg Clr