Free Shipping
Free Shipping
$2,108.47
$2,481.38
Compare Price
You save
$372.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3303130
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells M3303130 Cord Set 60amp 3 Phase W /
Item:
#1267840
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | M3303130 |
| Manufacturer Part # | M3303130 |
| Height | 4.85" |
| Width | 16.4" |
| Depth | 19.6" |
| Weight | 9.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells M3303130 Cord Set 60amp 3 Phase W /
$2,108.47
$2,481.38
You save
$372.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells M3303130 Cord Set 60amp 3 Phase W /